Kõik meie pakutavad riided on disainitud selleks, et loovusel oleks võimalik lennata. Pakume suurt valikut 100% „no-lable“ lahendusega ilma trükita riideid, mis on valmis erinevate logode pealekandmiseks.
Siin väike kokkuvõte erinevatest trükitehnoloogiatest, et saad valida endale sobivaima, vastavalt materjali koostisele ja paksusele, soovitud kogusele jne.
Iga toode meie valikus on nagu lõuend ja iga logo pealekandmise tehnika – unikaalne meistritöö.
Transfeer – selle tehnika puhul trükib printer spetsiaalse materjali peale logo/disaini, mis siis kantakse tekstiilile kasutades kuumust ja pressi. See tehnika sobib eelkõige, kui on vaja väga detailseid kujundusi/artistlike disaine pigem väikestele kogustele. Väikeste koguste puhul võib see tehnoloogia olla soodne aga oluline on meeles pidada, et fliisi, nailoni ja villa peale see pigem ei sobi.
Siiditrükk – on üks vanemaid ja populaarsemaid logotamise meetode. Selle tehnika puhul kantakse värv tootele surudes see läbi siidile valgustatud kujutise. Siiditrükki tasub eelistada suurepärase kvaliteedi ja vastupidavuse tõttu. Sobilik tehnoloogia just suuremate koguste puhul.
Direct to Garment (DTG) – ehk otsetrükk kangale , tuntud ka lühendi DTG järgi. Kasutades spetsiaalset printerit, kantakse trükivärv otse kangale. See on kiire ja väga kõrgekvaliteediline trükimeetod, mida parimate tulemuste saavutamiseks soovitatakse materjalidele, milles on vähemalt 70% puuvilla.
Direct to Film (DTF) – üpris uudne tehnoloogia, mille puhul logo/disain trükitakse spetsiaalse kilematerjali peale. Pärast printimist kantakse kujutisele eriline pulber ja kujutis pressitakse kuumust kasutades kangale/rõivale. See tehnoloogia sobib enamustele kangastele ja on klientide poolt kõrgelt hinnatud kuna tulemus on katsudes pehme ja kandmisel vastupidav.
Tikand – on omalaadne käsitöö-kunst, mille puhul niitidega õmmeldakse riietele peale logo. Tikand on ilmselt kõige ajatum ja klassikalisem riiete logotamise meetod, mis on väga vastupidav. Kasutada saab tikkimist väga erinevatel materjalidel aga eelkõige soovitatakse kangale, mille grammkaal on vähemalt 180 g/m2 ja rohkem.